Yavrukurt nedir?

Leosis YavruKurt Kreş Bilgi Sistemi ile çocuğunuzun okula girdiği andan okuldan ayrıldığı ana kadar tüm aktivitelerini mobil ve web uygulamaları ile takip edebilirsiniz.

Yavrukurt Kreş Bilgi Sistemi ile kreşinizi hızlı ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz. Yavrukurt ile eğitimcilerimize;

  • Gün içerisindeki öğrenci faaliyetlerinin veliye iletilmesi,
  • Ödeme takibinin sistem üzerinden kolayca yapılabilmesi,
  • Etkinlik düzenleme seçenekleri, – Uygulama içi mesajlaşma,
  • Kreş yönetim araçları, imkanlarını masaüstü ve mobil yavrukurt ile sağlıyoruz.
 
Yavrukurt Öğrenci Faaliyet Takip Sistemi

Öğrencilerin Günlük Faaliyetleri bilgisayar, tablet veya akıllı cep telefonundan velilere iletilebilir. Böylece Günlük Gözlem Defteri, E-mail, Toplu Mesaj gibi uygulamalara ihtiyaç duyulmayacaktır.

Yavrukurt Ödeme Takip Sistemi

Yavrukurt uygulamasıyla öğrencinin kaydı sırasında kolayca ödeme planı oluşturabilmekte ve oluşturulan ödeme planı her yerden takip edebilmektedir. Geçmiş Aylara Ait ödenmemiş alacaklar ve gelecek aylara ait beklenen gelirler de sistemden kolayca izlenebilmektedir. Ayrıca uygulama velilere otomatik hatırlatma mesajları göndererek geciken ödemeleri takip etmenize de yardımcı olmaktadır.

 
Uygulama içi Mesajlaşma

Velilerle uygulama üstünden mesajlaşılabilmekte, toplu mesajlar atılabilmekte, etkinlik duyuruları yapılabilmekte ve bunlar için izin formları oluşturabilmektedir.

 
Kreş Yönetim Araçları

Yavrukurt un kolay ve pratik kullanımı ile kreş yönetiminde dönem ve sınıf oluşturabilmekte ayrıca öğretmenler eklenerek yetkilendirebilmektedir.

Yavrukurt uygulamasına webden ve mobilden ulaşabilmektedir.
 
Yavrukurt Etkinlik Düzenleme Sistemi
Yavrukurt Kreş Yazılımında; gezi, müzik dinletisi, yüzme kursu, doğa yürüyüşü, piknik vb. birçok etkinlik düzenlenebilmekte ve bu etkinlikler için velilerden onay istenebilmektedir. Ayrıca etkinliklerinizin sonucundaki kazanımlarınızın da velilerle paylaşılmasına imkan verebilmektedir.