Bizi Tanıyın

Leosis; uzun yıllar sektörün lider firmalarında yazılım proje yönetimi, teknik departman yönetimi ve uzman yazılım geliştirme pozisyonlarında görev yapmış tecrübeli ekibi ile 2009 yılı mayıs ayında kaliteli iş yönetimi ve yapımı, insan ve değer odaklı çalışma ortamı, kalkınmanın bireysel değil toplum odaklı olması fikirleriyle resmi olarak çalışmalarına başlamıştır.

Sürekli Gelişim

Leosis bünyesinde; mühendislik yönetimi  ve uygulamaları anlamında “sürekli gelişimin” sağlanması amacı ile; “Öğrenen ve Öğreten Organizasyon” anlayışı ile tüm departmanlar bilgi üreten merkezler halinde çalışmaktadır. Mühendislik ve endüstriyel uygulamaların tüm süreçlerinde kullanılan araç, yöntem, ve tekniklerin iyileştirilmesi , hız ve verimliliğin artırılması için sürekli Ar¬Ge faaliyetleri yapılmaktadır. İhtiyaçların  net olarak anlaşılması ve teknolojinin en uygun şartlarda kullanılması ile müşteri memnuniyetini ve tercihini sürekli artıran projeler gerçekleştirmektedir.

Mükemmelliğin Sürekliliği

Mükemmel Yönetim ilkeleri,  Leosis için tüm seviyelerde uygulanan pratik çalışmalara dönüşmektedir. “Mükemmelliğin sürekliliği” için; Müşteri ilişkilerinden tasarıma, mühendislik çalışmalarından aktif uygulamalara kadar, süreçlerin tüm aşamalarında kalite ve özgünlük  prensipleri  esas alınır. Etkin süreç yönetimi teknikleri uygulanarak performansın her seviyede izlenmesi ve iyileştirilmesi sağlanır. Çalışanların, sahip oldukları bilgi ve tecrübe birikimini sürekli geliştirebilmeleri ve sektöründe farklılık yaratan teknik uzmanlar olmaları için sürekli eğitim  esas alınır.

Güçlü İnsan Kaynakları

Leosis in en güçlü yanlarından biri konusunda uzman “insan Kaynakları alt yapısı” na sahip olmasıdır. Bu nedenle; Çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu, öz gelişimini temel alan bir İnsan Kaynakları Yönetimi uygulanır. Katılımcı yönetim modeli ile çalışanların da proje yönetim süreçlerinde yer almaları sağlanır.

Leosis, ülkesinde insana ve kültüre verdiği değer ile,uluslararası ortamda  ülkesini en iyi biçimde temsil etmesi ile de sosyal sorumluluğunun bilincindedir. Bu bilinci yaymak ve örnek olmak amacı ile; projelerin gerçekleştirilmesi, sunulan çözümler, müşteri ve tüm paydaş ilişkilerinde etik değerlere bağlılık ilkesinden vazgeçmemektedir.