Danışmanlık

Leosis müşterilerinin tüm sistem ve teknolojileri en yüksek verimle kullanması; yatırımlarından en hızlı sürede geri dönüş sağlaması, hedeflenen bilgi teknolojileri düzeyine ulaşabilmesi için gerekli ihtiyaçların tespiti, analizi ve sistem mimarisinin tasarlanması aşamalarında tüm deneyim ve uzmanlığını müşterilerine sunmaktadır.


Leosis ayrıca, işletmelerin mevcut süreçlerinin doğru analizi ile alınan ve farklı disiplinler içeren yazılım projelerinde; müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması ilkesini prensip edinerek, sadece günün ihtiyaçlarını karşılamak yerine, yarını da öngörerek geniş bir perspektifte, bilgi sistemleri tasarımında entegre yaklaşım analizi ile bilim ve teknolojiye dayalı çözümler üreterek mevcut yazılım projeleriniz için danışmanlık hizmetlerini de titizlikle gerçekleştirmektedir. birbirleri arasındaki iletişimin geliştirilmesi, mevcut şartlarda elde edilemeyen önemli bilgilere hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi gibi ihtiyaçlara bağlı olarak bütün kurumlar için son derece gerekli bir sistemdir.

 

Burada önemli olan kurumların ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçların iyi analiz edilmesidir. Bunlara bağlı olarak iş akışları belirlenecek, bu iş akışlarına uygun olacak şekilde yazılımlar konfigüre edilecek veya yeni uygulamalar geliştirilecek ve veri tabanı tasarımları yapılacaktır. Bu süreçlerin doğru yönetilebilmesi, kurulacak sistemlerden elde edilecek verimliliği de doğru orantılı olarak etkileyecektir.

Bu kapsamda Leosis olarak, ilgili süreçlerin tamamında proje yönetim süreçlerinin gerektirdiği tüm çalışma ve sorumluluklar titizlikle yerine getirilerek sistem kurulumu, veri girişi, veri yönetimlerini içeren proje süreçlerini yürüterek anahtar teslim çözümler sunmaktayız.